FURNITURE / Garden / Garden sofa 14797445
nr 1479 7445
GARDEN SOFA
cast iron. Length: 127, wear, damages.
gjutjärn. Längd: 127
Condition: slitage, skador
600
SEK 400
Monday July 18 2022
at 19:54:26
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
350 kr